Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бачити себе вагітною, до чого сниться уві сні

Перш ніж дізнатися що означає бачити уві сні себе вагітною, потрібно звернути увагу на свої переживання наяву. Якщо сновидицей давно мріє про народження дитини, але з яких-небудь причин це не відбувається, то для неї бачити себе в положенні, означає швидше реалізацію заповітного бажання в сновидінні. Також варто згадати, чи не було розмов з подругами, які перебувають в положенні.

Можливо, розповіді настільки глибоко запали вам в душу, що їх відображення з’явилося уві сні. Для тлумачення цього сюжету, важливо усвідомлювати, що він не був продиктований реальними подіями і носив спонтанний характер. Щоб дізнатися, до чого сниться подібний сон, згадайте детально всі нюанси побаченого і свої відчуття. Наш сонник допоможе розібратися і зрозуміти значення сну.

Бачити себе вагітної уві сні

Вагітність в сновидінні — періодично повторюється і знайомий для жінок сюжет. Особливо часто подібне бачать вже народжували, рідше — жінки дітородного віку, але бездітні. Для таких сновидицей бачити себе вагітної, за сонником, означає труднощі, тягар проблем, тягот. У психологічному плані приснилося відображає обдумування, виношування планів, проектів.

Існують також інші тлумачення даного сновидіння. Сонник Фрейда, наприклад, трактує бачення, в якому жінка сниться собі в цікавому положенні, як поява в житті чогось нового, можливо навіть оновлення особистості сновідіци. Сонник Міллера віщує, що побачила себе при надії, сварки, конфлікти з чоловіком. Народний сонник віщує швидкий прибуток і добробут.

Потрібно звернути також увагу на термін вагітності. Значення сну, в якому ви бачите себе вагітної на ранніх термінах, передбачає початок нових віянь в житті, на роботі, ваше безпосереднє вплив на розвиток цих нововведень. Якщо при цьому ви відчували радість уві сні, задоволення, то, згідно з сонником, для вас нововведення матимуть позитивний характер.

Якщо вам приснилося, що ви при надії, то зараз самий відповідний момент для реалізації своїх планів і ідей. Якщо ви відчуваєте швидке наближення пологів, боїтеся цього, відчуваєте страх, то сонник попереджає про втрачені можливості в реальному житті. Ви, через невпевненість в собі, препятствуете вдалому досягненню своїх цілей.

До чого сниться вагітність для дівчат і молодих незаміжніх жінок? В даному випадку сновидіння носить неприємний, навіть негативний характер. Для дівчини, бачити себе вагітної, тлумачення снів інтерпретує, як ганьба, втрату репутації, приниження. Не потрібно бути довірливою і легковажною. Будьте обережні при виборі знайомих.

Якщо подібний сюжет сниться жінці похилого віку, то передбачення сонника знову ж мають несприятливий контекст. Так, для дами нерепродуктивного віку, в сновидінні бачити себе вагітної, сонник Ванги пояснює як хвороби, нервові зриви через неприємності в сім’ї. Варто уважно поставитися до свого фізичного і психічного стану, в кращому випадку — змінити обстановку і відпочити.

Дуже рідко, але все-таки буває, що чоловіки бачать себе уві сні при надії. Такий сюжет в психологічному плані тлумачиться, як підвищена відповідальність за свою сім’ю, бажання реалізувати себе як турботливого батька.

В даному випадку сонник попереджає про зайвої самовпевненості. Ви занадто велику ношу звалили на свої плечі і вам буде складно впоратися з цим завданням. Вам здається, що ви зможете виконати поставлене завдання самостійно, але насправді для досягнення успіху вам слід заручитися підтримкою з боку.

Сонник бачити себе вагітної, до чого сниться уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: