Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник їжак — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Сновидіння, в яких вам примарився їжак, віщують приголомшливий успіх у будь-яких ваших починаннях. Якщо вам снився їжак, кимось убитий, то виникають неприємності не матимуть для вас негативних наслідків. Якщо уві сні їжак попрямував до вас, то незабаром вас чекає важлива розмова, ви зможете добре провести час і відпочити в колі друзів або родичів. Який намагається сховатися від вас їжак сниться до виникнення необхідності бути гранично обережними і терплячими.

Сни на середу прогнозують, що вам потрібно проявити максимум терпіння і працьовитості, інакше плітки захлиснуть вас. Сон може також свідчити про вигідній пропозиції, від якої ви не зможете і не повинні відмовлятися. Потрібно відзначити, що на острові Мадагаскар для воїнів існувало табу: вони не сміли вживати в їжу їжаків. Вважалося, що якщо воїн з’їсть їжака, то знайде його звичку ховатися від ворога, сворачиваясь в клубок.

Якщо снилося, що їжачок лежить у вас на долоні, але його голки НЕ колють вас, то, швидше за все, ваш новий знайомий є не тією людиною, за яку себе видає. Гарненько розгляньте його уважно ще раз: схоже, його гідності ви явно прикрасили.

Колючий голками їжачок сниться до появи пліток навколо вашого імені. Хвилюватися не варто, так як брехливі чутки не зашкодять вашому іміджу. Сон, в якому ви бачите, як їжак п’є з чашки або тарілки молоко, свідчить про те, що контактів з несимпатичних вам людиною уникнути не вдасться.

Сонник Фрейда

Їжак — це уособлення вашої натури. Найменші прояви уваги до власної персони ви сприймаєте, обороняючись колючками, оскільки в цих знаках вам завжди здається саме недобре. Корінь проблеми в тому, що одного разу вас угораздило довіритися людині, який скористався вашою наївністю і доброю душею. Коли мова заходить про секс, в вас проявляються боязкість і невпевненість, а вже прояву ініціативи від вас і зовсім важко дочекатися. Коли людина хоче від вас чогось більшого або нетрадиційного, вам властиво замикатися, йти в себе. Ось і виходить, що задоволення, яке отримує вами і партнером, навряд чи можна назвати величезним.

Сонник Міллера

Приснився їжак — значить, вся ваша подальша життя буде проходити під знаком величезного успіху, хоча деякі з ваших зв’язків досить небезпечні. Взяти їжака на руки — такий сон означає, що ви будете розмовляти з поганою людиною, можлива сімейна сварка. Тримаючи їжака в руках, не відчувати його колючок — ви невірно думаєте про свого нового знайомого. Якщо ж їжак коловся, це означає присутність у вашому колі спілкування підступної людини, цілеспрямовано вам шкодить. Згорнувся калачиком їжак сниться до того, що в майбутньому ви спробуєте втекти від раптово навалилися проблем. Однак найкраще довести до кінця розпочаті справи.

Сімейний Сонник

Сон про їжака (їжаках) застерігає вас від підступів ворогів. Іноді такий сон попереджає, що вам не слід заздрити іншим. Годувати їжачка уві сні означає, що ви зможете розкусити задуми недоброзичливця. Поїти його молоком — знак матеріальних втрат через власну довірливість. Тримати його в руках означає, що ви не боїтеся ваших ворогів. Побачити уві сні, як інші тримають їжачка в руках, означає, що вас буквально будуть тримати в їжакових рукавицях.

Ісламський Сонник

Бачити уві сні їжака — віщує зустріч з немилосердним, невдячних і дратівливим людиною.

Езотеричний Сонник

Готуйтеся до уколів з боку своїх близьких.

Сонник Хассе

Вам будуть весь час заздрити.

Сонник Цветкова

Чекайте неприємності.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: