Сонник їжак, до чого сниться їжак уві сні

Цей симпатичне звірятко з голками, наяву асоціюється з запасливий і лякливістю. Побачити його уві сні віщає сонниками про ризик постраждати від чужої заздрості. Те,, до чого сниться їжак, слід тлумачити по поведінці тваринного і взаємодії з ним.

Слідкуйте за рівновагою

Приснився великий їжак, що поїдає мишку, уособлює душевний стан сплячої людини, його спроби боротися з власними недоліками і слабкостями.

Наступити на колючого ссавця і відчути сильну біль, віщає сонником про необхідність переглянути свої життєві погляди і пріоритети. І судячи з реакції сновидіння уві сні, зміни будуть проходити важко і болісно.

Сонник Ванги роз’яснює,, до чого сниться мертвий їжак, втратою впевненості в собі і прийдешньому дні. Приснився образ означає розгубленість сплячої людини, яка може змінитися депресією. Щоб цього уникнути — оточіть себе рідними і близькими.

Підтримка забезпечена

Бачити їжака, який воює уві сні зі змією, тлумачиться сонником Езопа, про наявність близьких людей, які завжди підставлять своє плече у важку хвилину. Знайти в лісі їжачка — до набуття покровительства сильної і впливової особи.

Приснився мертвий їжак, за твердженням сонника Міллера, говорить про те, що незабаром Вам буде потрібна підтримка. Якщо звір уві сні був убитий кимось, значить, що виникли неприємності не позначаться на матеріальному добробуті і душевному самопочутті сновідящего.

Будьте уважні!

Побачити уві сні їжачка з м’якими колючками, свідчить про те, що в вашому близькому оточенні знаходяться нещирі і корисливі люди, які використовують Вас у власних інтересах.

Тримати в руках колючого звірка і не відчувати уколів, свідчить про неправильне думці сновидіння про нового знайомого. Можливо, гідності цієї персони всього лише порожні чутки. Якщо щось подібне сниться жінці, значить, новоспечений кавалер не володіє тими якостями, які цінує сновидицей.

Сонник Міллера пояснює,, до чого сниться нападник їжачок, ймовірністю потрапити в неприємну ситуацію, виплутуватися з якою доведеться власними силами. Ловити уві сні тварина і вколотися — до ризику вплутатися в справу з небезпечною персоною. Якщо, на додачу до всього, їжак укусив Вас — сутичка з цією людиною неминуча.

Гладити морського мешканця — до зустрічі з персоною, яка попросить про послугу, суперечить Вашим життєвим принципам. Побачити їжака з ежата попереджає про зіткнення з непереборними перешкодами. Не варто стояти на своєму, краще відступите до більш сприятливого часу.

Бачити, як хтось інший тримає їжака в руках, за версією Великого сонника О. Смурова, віщає про чиїсь наміри тримати сновидіння в їжакових рукавицях.

Проявіть терпіння…

Приручати, годувати їжака, пророкує тлумачем Ванги несподівані турботи і клопоти, від яких сновідящій не отримує радості, зате після їх закінчення випробує моральне задоволення і емоційний підйом.

Бачити уві сні великого морського їжака передбачає загальне підприємство з упертим, але чесним і працьовитим опонентом. Наснилося, що довелося ловити або зловити їжака, свідчить про те, що в реальному житті потрібно проявити терпіння і розсудливість.

Укус їжака застерігає про плітки, які поширюватимуть вороги і недоброзичливці. Тільки ваша спокійна реакція на підступи, допоможе розвіяти брехню і дозволить не втратити повагу оточуючих.

Радійте за себе і інших!

Брати в руки морського мешканця уві сні, обіцяє сонником радість за благополуччя товариша. Приснився білий їжак пророкує душевний комфорт і гармонію. Цікавим і приємним є тлумачення,, до чого сниться великий білий їжак, що означає неймовірну удачу і везіння.

Сонник їжак, до чого сниться їжак уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: