Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник їжачок — до чого сниться?

Сонник Міллера

Їжачок в сновидінні є досить сприятливим символом — він обіцяє значний успіх, досягнутий завдяки небезпечним контактам в суспільстві, а, можливо, і всупереч їм. Якщо в сновидінні ви підхопите їжачка на руки — чекайте розмови з ким-небудь дуже вам неприємним або бурхливого з’ясування стосунків у сім’ї.

Тримайте їжачка в руках, проте не відчуваєте його колючок — ви невірно судіть про новий приятеля. Чи відчуваєте уколи ежіной голок? Такий сон можна розшифрувати як підступи і підступи нещирого, підступної людини з вашого кола спілкування. Якщо в сновидінні їжачок згорнувся в клубок — наяву ви намагаєтеся піти від проблем, проте вони в будь-якому випадку зажадають рішення.

Сучасний Сонник

Приснився їжачок є символом Вашої наївності. Швидше за все, Ви є досить наївною людиною і дивіться на світ крізь рожеві окуляри. Їжачок уві сні означає, що серед Вашого оточення є людина, яка зробить Вам підлість, в результаті чого заподіє Вам страждання. Сон, в якому Ви вбиваєте їжачка, є символом того, що Ви позбудетеся від свого давнього ворога. Сон, в якому Ви бачите їжачка і намагаєтеся його погладити в результаті вколовшись, означає, що Вас найближчим часом оклевещут. Якщо Вам приснилося, як їжачок зловив мишку, знайте, що Вас хтось може використовувати заради досягнення своїх цілей.

Сонник Фрейда

Якщо вам наснився їжачок, знайте, що він символізує вашу сутність. Будь-який прояв уваги до своєї особи ви сприймаєте з недовірою і побоюванням, підозрюючи завжди найгірше, і тому завжди виставляєте колючки, обороняючись. А виною всьому те, що одного разу ви мали необережність довіритися людині, який скористався вашою добротою і наївністю. В інтимному плані ви боязкі і невпевнені, боїтеся зайвий раз проявити ініціативу і завжди замикається, якщо людина претендує на щось незмірно більше або незвичайне. Загалом, секс з вами навряд чи приносить задоволення вашому партнерові, та й вам самим.

Сімейний Сонник

Якщо уві сні їжака вбивають, насувається неприємна історія скінчиться благополучно. Якщо їжачок йде у напрямку до вас — сон передвіщає відпочинок в компанії близьких родичів або ж важлива розмова. Якщо ж їжак ховається від вас, — — вам знадобиться терпіння і особлива обережність у справах. Сон з вівторка на середу — працьовитість і терпіння вам просто необхідні в даній ситуації, остерігайтеся пліток. У той же час, можливо, ви отримаєте вигідну пропозицію, від якого було б нерозумно відмовлятися.

Сонник Ванги

Виводок їжаків уві сні є символом того, що Вас чекають перешкоди перед досягненням Ваших цілей. Якщо уві сні їжачок згортається клубком, то значить, Вам загрожує небезпека. Придивіться до Вашому здоров’ю, швидше за все у Вас є проблеми з серцем.

Езотеричний Сонник

Приснився їжачок є символом того, що Ви почуєте шпильки з боку своїх близьких людей.

Сонник Хассе

Їжачок уві сні — постійна заздрість і смуги невдач.

Сонник Мандрівника

Неприємність і наклеп.

Сонник Цветкова

Їжачок — неприємність.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: