Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник їжа — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Якщо говорити про їжу, процесі її прийняття, то у снах це є досить красномовним сюжетом, а може бути відображенням просту необхідність або законів виживання. Вам дісталася їжа звичайним способом або при якихось не зовсім звичних обставин? Згадайте, було це знайоме блюдо або те, що ви раніше не пробували.

Бачити, як їдять люди поруч з вами, — такий сон повідомляє про незадоволення ваших потреб, що відносяться до матеріальної або емоційній сфері. Це можна віднести до випадків, коли ви вважаєте апетити оточуючих надмірними. Тоді визначте, хто їсть і чому на цьому святі життя ви не присутні.

Має значення, як у вашому сні їли люди. Гротескне обжерливість — це свідчення присутності у вашому житті сверхдостатка або відображення характеру взаємин з сидячими за столом. Їжа поглинається присутніми відповідно до правил пристойності і чимось нагадує священний ритуал — такий сон говорить про те, що в якийсь життєвій сфері ви керуєтеся своїми осяяннями і Провидінням.

Китайський Сонник

Разом з людьми береш участь у бенкеті — віщує багатство і знатність. Гості збираються на частування або бенкет — віщує руйнування сім’ї. Пиття і їжа — віщує ридання і сльози. Їж баранину у відкритому залі, в критій частині двору — щастя. Їж собаче м’ясо — віщує тяжбу, офіційний розгляд. Їж свинину — передвіщає хворобу, недуга. Їж сире м’ясо — на жаль. Їж готове м’ясо — на щастя. Їж гусятину — передвіщає хворобу дружини. Їж курятину або качатину — на щастя. Їж пампушки, манти — буде суперечка.

Бачиш пампушки або манти ще не з’їденими — віщує гнів. Їж гнилі овочі — віщує захворювання. Їж млинці або рис — віщує нездійснення бажань. Їж фрукти — віщує нещастя. Їж баклажани — дружина народить сина. Їж цибулю — буде сварка чи бійка. Їж часник — віщує стихійне лихо, катастрофу. Їж овочі, бачити овочі, які жовтіють — віщують нещастя. Їж масло, оцет, соєвий соус, рідкі приправи — на щастя.

Еротичний Сонник

Сон, в якому ви їсте смачні страви в приємному товаристві, означає удачу і гармонійні відносини з коханим (коханою). Сон про трапезу на самоті, навпаки, несприятливий — він обіцяє розлуку і охолодження в любові. Сон, в якому ви сідаєте на дієту, але мрієте про смачну їжу, означає, що ви будете намагатися подолати несподівано виникло відчуття до людини, з яким знайомі вже довгий час. Якщо вам сниться, що ви з жадібністю накидаєтеся на їжу, сильно зголоднівши, означає, що після довгої самотності до вас прийде любов, яку ви чекали.

Сонник Мандрівника

В цілому прийняття, вбіраніе в себе різного досвіду, життєвих сил (спілкування з іншими, нові ситуації, задоволення або незадоволення, засвоєння інформації…). На столі стан справ сплячого в залежності від кількості і якості їжі. Готувати — неприємності, скандали, особливо, якщо щось смажити. Є перешкоди, затримки, розчарування. Є з жадібністю — прикрі зволікання, велика незадоволеність. Давати їжу — віддавати себе, свою любов, час. Давати їжу померлим — можливо, до власної смерті.

Сонник Міллера

Якщо наснилася їжа, такий сон говорить про те, що ви самі шкодите своєму бізнесу, ведучи документацію, включаючи оформлення найважливіших операцій, занадто недбало. Снилося, що ви їли на самоті, — це до несуттєвих втрат, а якщо ви їли в приємній компанії, вас чекає вигода, успіх у справах. Наснилося, як дочка або офіціант забрали вашу їжу (особливо якщо це блюдо з м’яса), яку ви не встигли доїсти, — значить, не шановні вами люди скривдять вас.

Сонник Фрейда

Велика кількість їжі уві сні повідомляє, що ваш сексуальний апетит розгорається з надзвичайною швидкістю. Один тільки погляд на красиву жінку — і з фізіологічними процесами вам впоратися вже не вдається. На жаль, швидка еякуляція — проблема великої кількості чоловіків, але вона поправна. Якщо приснилося мало їжі, ви зустрінетеся з фригідною партнеркою або з партнером (в залежності від вашого статі), які мають слабку потенцію.

Англійська Сонник

Наснилася трапеза на самоті — поганий провісник: сімейних чекають скандали, закоханих — розрив відносин, які торгують — втрати, селян — поганий урожай, мореплавців — корабельної аварії. Є в приємній компанії — у вашому житті буде вірна дружба; у вашій справі або торгівлі успіхи будуть дуже помітними. Сон віщує величезне щастя і любов у шлюбі.

Сонник Хассе

Є (їсти) смачну їжу — не будете володіти недоліками; страви були несмачними — до незадоволення, хвороби; бачити приймають їжу — до отримання запрошення; є на свіжому повітрі — знак нестійкості в одній з життєвих сфер; бути запрошеним на торжество — до удачі; страви були пригорілим — до поганих новин.

Сучасний Сонник

Трактування сну залежить від того, скільки разів продуктів і як Ви готували їжу. Якщо варили щось у каструлі і вода сильно кипіла, Вас чекає бурхливе життя в особистій і діловій сфері. Якщо що-небудь смажили. чекають непередбачені фінансові витрати. Замішувати тісто очікуйте приємного сюрпризу від близьких вам людей.

Сімейний Сонник

Бачили уві сні їжу — значить були недбалі з документами і завдали цим шкоди бізнесу. Самотня трапеза — сниться до незначних втрат. Сиділи за столом в приємному товаристві — вас чекає успіх у справах. Чи не доїли м’ясне блюдо — значить люди, яких ви не поважаєте, завдадуть вам образу.

Сонник Менегетті

Такий сон завжди є зазначенням на функціональну позитивність і внесок особистості, який сприяє її зростанню. Адже їжа — це головний елемент життєвого метаболізму (обміну речовин) людини, який забезпечує насичення і, отже, розвиток.

Езотеричний Сонник

Є невідому їжу або трапезувати з небіжчиком — до смерті. Є в компанії гостей або знайомих — до хвороби. Бачити, як їдять інші, — чекає удача. Приснилася їжа на столі або прилавку — буде радість.

Ісламський Сонник

Готувати сире м’ясо уві сні до хвороб. Приготування картоплі до розмов і пліток. Свіжі овочі сняться до здоров’я і довголіття. Солодощі та десерти до радості і приємних новин.

Сонник Цветкова

Є уві сні — до дрібних неприємностей; дивитися, як інші їдять, — до підвищення; бачити їжу — хороший знак; є хліб — до багатства; гнила їжа — знак потреби, втрати.

Французький Сонник

Є в повній самоті — до хвороби або бідності. Їжа в великий, галасливій компанії означає, що вашим долею стануть легковажні витрати і вчинки.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: