Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник їжа, до чого сниться їжа уві сні

Яскраві образи, які ми бачимо уві сні, можуть допомогти визначитися в своїх проблемах і знайти відповідь на давно терзали питання. Щоб розібратися,, до чого сниться їжа, потрібно згадати, що ви їли, готували, купували, як виглядало страву, які відчуття при цьому відчували. Сонник вельми по-різному пояснює значення цього сюжету.

Хоч їжа і вважалася завжди найнеобхіднішим умовою життя людини, бачити її в сновидінні часто свідчить про те, що чекають позитивні зміни. Наприклад, тлумачення залежить від того, чи відчували ви смак, і чи був він приємний чи ні. Смачну страву — це прагнення до самовдосконалення, а не смачне віщує неприємності. Заглянемо в тлумач і розберемося у всіх нюансах прогнозів.

Достаток страв

Що означає багато їжі на столі, пояснює Езоп. Сонник Езопа повідомляє, що це свідчить про швидку збудливості і пристрасності чоловіки-сновидіння. Треба навчитися стримувати себе в руках і контролювати свої пристрасті.

Ще один варіант,, до чого сниться подібне — раптовий приїзд гостей.

Накритий стіл

Народний сонник вважає, що накритий стравами стіл передрікає достаток і безхмарне життя.

Яке значення має сновидіння, в якому ви сидите за великим столом з їжею і зайняті при цьому трапезою? У цьому випадку на ваші плечі ляжуть всі турботи і занепокоєння про якомусь важливому заході. Іноді побачене пророкує хвороба.

Наснилося, що сидите за столом і перед вами тарілка з їжею? Сучасний сонник в цьому випадку обіцяє приємні зустрічі, знайомства.

Що стала в баченні тарілка з супом віщує хороша звістка фінансового характеру.

Буває, що ми бачимо в нічних мареннях повний їжі холодильник. Витягати їжу з холодильника — приїзд дорогого серцю людини. Класти їстівне в холодильник — досягнете успіху в бізнесі, ваші труди принесуть дивіденди.

Готування

Смажити що-небудь — до проблем з шлунково-кишковим трактом. Езотеричний сонник бачить в цьому сюжеті передвістя конфліктів, скандалів, сварок з близькими.

Окреме значення має сновидіння, в якому жінка смажить їжу для чоловіка. В цьому випадку у сновідіци буде велика суперечка з тим чоловіком, для якого вона уві сні готувала або він стане джерелом неприємностей і бід.

Пояснення,, до чого сниться приготування їжі, дає і Народний тлумач. Приснилося трактується як приємні клопоти, можливо, приїдуть довгоочікувані гості. При цьому потрібно звернути увагу на те, з яким настроєм уві сні ви готували їжу. Якщо в процесі приготування щось не виходило, то наяву очікують дрібні негаразди і розчарування.

Якщо побачене уві сні блюдо було пересмажене, спалено, то неминучі сварки, скандал. Якщо сниться сильний запах гару, то скандал буде великим.

Повна каструля, що стоїть на плиті, обіцяє плідність роботи, винагороду за працю.

Солити уві сні їжу в процесі приготування — до труднощів з роботою, конфліктів з колегами.

До чого сниться пересіл в їжі, розтлумачує Езоп. Сонник Езопа попереджає про те, що треба бути обережним, так як навколо плетуться інтриги, і хтось прагне зайняти ваше місце.

Варити їжу в нічних мареннях — до досягнень в житті. Затіяне справа матиме дуже хороший результат.

Покійні і їжа

Іноді можуть привидітися померлі родичі. Один з поширених видінь, це коли небіжчик готує їжу. Як не дивно, такий сюжет носить позитивний характер, особливо якщо небіжчик ділиться приготованим блюдом. Такий зміст обіцяє хороше здоров’я, матеріальне благополуччя.

Якщо ж, навпаки, сновидец готує їсти померлим, то це має несприятливий сенс і віщує важку хворобу, можливо, з летальним результатом.

Бачити уві сні небіжчика, пригощали їжею сновидіння — на щастя і багатства. Причому якщо покійний пригощає ягодами, то тут прогноз має зворотне значення. Універсальний сонник повідомляє, що частування у вигляді червоних ягід — приїзд родичів.

Купівля продуктів харчування

Якщо приснилося, що ви вибираєте в магазині або на ринку їжу, готуйтеся до матеріальних труднощів. Сонник Странніков рекомендує утриматися від необдуманих вкладень грошей.

Тут потрібно ще враховувати, які саме продукти ви купували. Наприклад,, до чого сниться купувати стиглі фрукти? Такий сон передвіщає матеріальні збитки, але в даному випадку все втрати будуть відшкодовані.

Наснилося, що купуєте поїсти що-небудь печене: булку, пиріжок, хліб? Сонник Гришиной переконаний, що це означає прибуток або збиток. Якщо куплена уві сні випічка була свіжа, то скоро з’явиться додатковий дохід, якщо черства — очікують великі втрати.

Ділити трапезу

Ділитися уві сні їжею, годувати різними стравами кого-небудь — до успіху в підприємствах. Універсальний сонник впевнений, що пророблені зусилля не марні. Все, до чого ви зараз прикладаєте сили, окупиться і дасть добрі плоди.

Також таке сновидіння характеризує сновидіння, як людини відкритого, готового прийти на допомогу.

Є

Окреме значення мають сюжети, в яких сновидець їсть певну їжу.

Міллер докладно пояснює,, до чого сниться їжа з риби? Якщо ви її їли, то побачене має позитивне ознаку. Скоро отримаєте приємну звістку, новина. Найшвидше поїдання риби сонник Міллера трактує як передвістя дрібних клопотів і занепокоєння.

Є уві сні м’ясо — до хвороби. Годувати кого-небудь м’ясом — втратити свою репутацію. Смажити м’ясо — очікуються зустрічі і галасливі компанії, де ви покажете себе з найкращого боку.

Їсти уві сні консерви, означає отримання виграшу або вигоди. Сонник Странніков передбачає, що хтось зможе надати велику допомогу радою.

Якщо приснилося, що ви їсте в їдальні, це віщує дружньому посиденьки, застілля, теплу компанію.

Просити їжу

Жебракувати, просити їжу уві сні — недобрий знак. Народний сонник обіцяє швидке банкрутство, серйозні фінансові труднощі. Однак для людей бідних, які опинилися в нужді, приснилося віщує допомогу з боку і навіть збагачення.

Хотіти їсти і випрошувати у перехожих що-небудь з їжі, означає, що упущені якісь можливості, які могли б зробити життя кращим.

Якщо небіжчик уві сні просить їжу, і ви даєте йому поїсти, передбачення несприятливі. Це означає важку хворобу.

Якщо сниться, що померлий родич просить їсти — це може бути попередженням про наближення неприємності. В цьому випадку сонник Езопа рекомендує відвідати могилу небіжчика і замовити в церкві службу за упокій.

Злодійство

Буває, що ми робимо абсолютно не властиві нам вчинки. Наприклад, робимо крадіжку. Сонник XXI століття вельми негативно тлумачить такий сюжет. Вас чекає розчарування, чорна смуга в житті, духовне виснаження.

Зіпсовані продукти, страви

Приснилися страви можуть мати відштовхуючий вигляд, огидний запах або бути зіпсованими. В основній своїй масі такі сни мають негативний зміст.

Опис, до чого сняться черви в їжі, дає Гришина. Гришина вказує на те, що серед знайомих є недоброзичливці, які весь час сунуть вам палиці в колеса. Придивіться до свого оточення і постарайтеся скоротити спілкування з людьми, які ведуть себе лицемірно і лицемірно.

Якщо сняться черв’яки, це завжди до неприємностей, двозначним ситуацій в яких ви будете виглядати в негативному образі.

Трохи інше значення в тому випадку, якщо сновидець бачить червиві плоди. Тут Сучасний сонник попереджає про конфлікт, розладі у стосунках з коханою людиною. Потрібно йти на компроміси, для того щоб не опинитися на самоті.

Помітити опаришів — до великих неприємностей і зради людей, яких ви вважали друзями і доброзичливцями. Не будьте надто довірливі, не відчиняйте своїх планів нікому доти, поки не переконаєтеся в щирості людини.

Що може означати, якщо наснилися мухи в їжі? Якщо муха загрузла в меді або варення — наяву ви станете свідком того, як лицемірного, лукавого людини викриють у брехні. Наснилося, що муха повзає по стравам — ваша наполегливість в досягненні мети не увінчається успіхом.

Можуть також наснитися і волосся в їжі. Це відображає ваш душевний стан. Психологічний сонник вважає, що ви вступили в конфронтацію з оточуючими людьми, вас не влаштовує їх позиція по відношенню до вас.

Роз’яснення, що означає зіпсована їжа, дає і Шеремінская. В цьому випадку віщувало засмучення.

Гнилі їстівні запаси можуть обіцяти хвороба. Побачити, як ви розбираєте зіпсовані, гнилі страви, то це означає в найближчому майбутньому погіршення відносин з друзями, а то і повне їх припинення.

Причиною неприємних сновидінь з їстівними продуктами може стати щільна вечеря перед тим, як лягти спати. В цьому випадку не потрібно надавати велике значення нічним мріям, в яких фігурують відразливі образи продуктів харчування.

Різні тлумачення

Міллер несподівано пояснює,, до чого сниться подібний сюжет. Цей провісник вважає, що таке сновидіння попереджає про те, що недбале поводження з документацією може стати причиною напастей в бізнесі або на роботі.

Народний тлумач, навпаки, повідомляє, що сновидіння очікують благополуччя і достаток.

Якщо примарився піднос з наїдками, то плани сновидіння будуть виконані саме так, як він бажає і представляє.

Якщо ви їсте, і блюдо здається позбавленим смаку, а після того, як поїли, вам пропонують спеції, то очікуються невиправдані надії, нездійснені плани.

Якщо сниться, що роздаєте їжу, це характеризує вас як людину, готового йти на жертви в любові або в професійній діяльності.

Пригощати стравами сторонніх людей — до розтрат і фінансових втрат. Також аналогічний сюжет може характеризувати вас як людини лінивої, та безініціативного.

Сонник їжа, до чого сниться їжа уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: