Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник їхати за кермом, до чого сниться їхати за кермом уві сні

Їхати за кермом уві сні — символ життєвих перипетій сновидіння. Доля підготувала вам щось незабутнє, а ось, обрадує вас такий «подарунок» чи ні, підкажуть деталі мрії. Сонник рекомендують враховувати при тлумаченні,, до чого сниться їзда, всі нюанси: починаючи від кольору транспортного засобу, закінчуючи технічним станом.

Сонник Міллера

Міллер вважав, що водіння автомобіля уві сні — це проектування власних можливостей в реальному житті. Наснилося, що ви їхали за кермом свого великого авто? Пригадайте, що з вами відбувалося уві сні.

До чого сниться, що ми мчимо по трасі на позамежної швидкості? Таке бачення означає втрати і невдачі, причому в дуже недалекому майбутньому. А ось, що, на думку сонника Міллера, означає мрія, в якій ви зупинили авто за хвилину до зіткнення: ви зумієте уникнути сильного шкоди в тому випадку, якщо будете прислухатися до інтуїції.

Автомобіль, як символ прагнень

Приснилося управління машиною символізує прагнення сплячого до чогось конкретного або в цілому. За версією сонника Мандрівника, якщо ви бачили уві сні, як їхали за кермом машини по дорозі, то уточніть, наскільки комфортно ви себе почували.

Наснилося їзда на машині по дорозі рівною і гладкою пророкує досягнення того, до чого прагнули, пояснює сонник. А ось, якщо наснилося, що ви тряслися по дорозі посипаної камінням або розбитою «в мотлох», то будьте готові до того, що ваші устремління довго будуть перебувати в стані ідей і планів.

Мототехніка: Від прогулянки до пліток

Якщо вам примарилося, що ви їхали за кермом мотоцикла, то зверніть увагу на тлумачення сну, пропоноване Місячним сонником. Управляти уві сні мотоциклом п’яним — ознака швидкої поїздки на природу в компанії друзів.

А ось, які трактування їзді на мотоциклі пропонує Східний сонник. Їхати швидко на новому — до успішного старту нового проекту. Кататися голою — чекайте пліток і лихослів’я на свою адресу. Проїхати швидко на чужому чорному «Харлеї» п’яним — знак високих амбіцій і сильних емоцій, надлишок яких не доведе до добра.

Громадський транспорт, або Вас чекає непростий період

Якщо поїздка на чужій авто-мототехніки не складна в тлумаченні того, до чого вона сниться, то ось, бачити себе за кермом громадського транспорту — не простий в поясненні сюжет. Але все ж, розберемося і з ним.

Їхати за кермом автобуса уві сні — сигнал про те, що ви не самотні, і якщо знадобиться, то ваші друзі прийдуть до вас на допомогу, пророкує тлумач міс Хассе. А в сонник Лонго є таке трактування: виїхати на автобусі з рейсу або з маршруту — знак небажання підкорятися загальноприйнятим нормам.

Наснилося управління трамваєм? Бачити це уві сні обіцяє міцну силу волі і «залізні» нерви, віщає Слов’янський тлумач сновидінь, пояснюючи,, до чого сниться подібне явище. Такі ж пояснення він дає і водіння електрички, як наземної, так і в метро.

Інші види транспортних засобів

Ось,, до чого сниться сюжет, в якому ви їхали за кермом різного транспорту, на думку більшості «оракулів мрій»:

 • На велосипеді — прискорте, ви надто повільно приймаєте рішення;
 • На снігоході — ви запланували грандіозне справа, дохід від якого буде мізерним;
 • На моторному човні — до несподіваного, але вигідній пропозиції;
 • Самокат — не варто розраховувати на чиюсь підтримку, шукайте рішення проблем самостійно;
 • Їхати за кермом джипа уві сні — до потрапляння в неприємну історію;
 • Вантажівки — знак важкою, але «грошової» роботи.
 • На мопеді — переглянете свої погляди і звички.
 • Сонник їхати за кермом, до чого сниться їхати за кермом уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: