Сонник їхати в ліфті, до чого сниться їхати в ліфті уві сні

Трактування того,, до чого сниться їхати в ліфті, лежить на поверхні — сновидец прагне до підкорення висот. Але це лише в тому випадку, якщо кабінка рухалася вгору, а ось, спускатися до перших поверхах — ознака багатообіцяючий. Не варто думати, що вас чекають падіння, хоч і це не виключено. Пригадайте всі причини, що змусили вас уві сні з’їжджати на низ будівлі, і звіртеся з сонниками.

Рухатися уві сні вгору — ознака успіху

Згідно з трактуванням Східного сонника, їхати в ліфті вгору — символ того, що ви зумієте вирішити свої проблеми тільки зі сторонньою допомогою. Для тих, хто стурбований кар’єрою, підйом означає підвищення і кар’єрні злети.

До чого сниться, що ви рухаєтеся вгору з неймовірною швидкістю? Якщо ви зумієте правильно розставити пріоритети і чітко розмежувати обов’язки, то зумієте досягти поставлених цілей. Наснилося, що підйомник привіз вас уві сні на дах? Це означає, що вас чекає великий успіх, прогнозує сонник.

Опускатися вниз: Від нових перспектив до втоми

Розбираючись,, до чого сниться їхати в ліфті вниз, варто пригадати, куди саме вас віз підйомник. Так, за версією Місячного сонника, спускатися під землю — знак того, що ви розгадаєте якісь таємниці, і це стане початком нового життєвого етапу.

А ось, якщо наснилося, що ви змушені спускатися вниз з висоти, то це, на жаль, символізує пониження в посаді або зниження робочого темпу.

З ким ви їхали в ліфті

Також розрізняються і тлумачення сну, якщо бачите, що ви перебуваєте в кабіні не на самоті. Сонник пастора Лоффа впевнений, якщо вам приснилося, що ви їдете разом з коханим чоловіком або з коханою, то у відносинах намітяться зміни, що залежать від того, в якому напрямку ви робили рух.

Перебувати уві сні в кабінці з чоловіком, що є вашим босом — знак того, що саме керівник вплине на вашу кар’єру. А якщо ви проїхалися з незнайомим чоловіком або жінкою, то будьте готові до нових знайомств

Як він виглядав уві сні

Бачення, в яких вам доводиться їхати в ліфті, можуть багато чого обіцяти, підказують сонники. Щоб не заплутатися в поясненнях,, до чого сниться подібний сюжет, «розбийте» його на деталі. Ось, наприклад, як впливає на трактування то, як виглядав підйомний механізм. Отже:

 • Автоматична кабіна — до повсякденних турбот;
 • Кабінка, стилізована під старовину — ви не можете змиритися з змін, що відбулися;
 • Скляний підйомник — не варто ризикувати репутацією;
 • Вантажна каретка — вам доведеться довго працювати, щоб досягти того, що задумали.
 • Сонник Міллера

  Багатство і славу пророкує Міллер, якщо ви бачите уві сні, як «злетіли» на верхні поверхи за допомогою ліфта. А ось, якщо наснилося, що в кабіні, в яку ви увійшли, дуже темно, то це сигнал про те, що на вас тисне чийсь вплив.

  Бачити уві сні, що вам трапилося їхати в ліфті і застрягти між поверхами — відображення дійсності. Ви «застрягли» в одному образі, в роботі, в проблемі — одним словом є щось у вашому житті, що заважає вам радіти і будувати плани. Застрягли з кимось? Вас з цією людиною чекає «криза відносин».

  Сонник їхати в ліфті, до чого сниться їхати в ліфті уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: