Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник їхати в електричці, до чого сниться їхати в електричці уві сні

Їхати в електричці уві сні віщує реалізацію якихось проектів, досягнення задуманого, зустрічі з близькими людьми. Також подібне бачення, згідно сонником, попереджає про несприятливі обставини, труднощі, зайвих клопотах. Вірно витлумачити,, до чого сниться такий сюжет, допоможуть інші деталі бачення.

Сонник Міллера: ретельно обмірковуйте власні вчинки

До чого сниться молодій жінці їхати в електричці не туди, куди потрібно? Бачення застерігає від прийняття поспішних необдуманих рішень.

Дивитися уві сні, як вона їде в далечінь — попрощатися з чимось, раніше дорогим, важливим для сновидіння.

Більше уваги приділіть взаєминам

Наснилося їхати в електричці, переповненій пасажирами, і забути там речі? Сонник попереджає про неприємності або зміни планів, які пов’язані з новими знайомими.

До чого сниться їхати в електричці і познайомитися там з людиною своєї мрії? Сновидець сумує про втрачену або вже минулу любові.

Бачити уві сні, як улюблений їде на електропоїзді, що йде не в той бік — сонник радить приділити більше уваги коханим, близьким, інакше можливі незворотні наслідки через втрату духовного зв’язку.

Пора вдосконалюватися

Наснилася їзда без квитка? Це сигнал про невпевненість у власних силах, положенні. Сонник вказує: ви часто беретеся нема за свої справи, а це загрожує провалом. Має сенс подумати, яка діяльність вам підходить, які наявні навички, знання принесуть хорошу віддачу.

Їхати в електричці уві сні без квитка і попастися кондуктору — там, де планували отримати щось «на халяву», доведеться заплатити навіть більше того, ніж це коштує. Бачення як би підказує: пора запам’ятати, що нічого не дається даром.

Ваші плани зміняться

Наснилося запізнитися вийти, проїхати зупинку, яка була потрібна? Сонник підкреслює: пропустіть щось важливе, тому доведеться відмовитися від запланованого підприємства.

Також сновидіння, ніби проїхали зупинку, означає: через обставини, що склалися неможливо буде здійснити задумане. Однак це на краще: ангел-хранитель відвів від вас виникла загрозу.

Подорожні

Для тлумачення сну також має значення, які попутники їхали разом з вами:

 • Родичі — належить спільна справа або клопоти через них;
 • Чоловік (дружина) — очікують нові емоції, переживання, пов’язані з сімейним життям, можливо, почнеться її новий етап;
 • Діти — справа, яка починає сновидец, зажадає більше витрат, ніж він думав;
 • Незнайомці — несуттєві зустрічі з багатьма людьми;
 • Бачити занадто багато пасажирів — труднощі при здійсненні запланованого;
 • Порожній вагон уві сні — можливі втрати, самотність.
 • Інші значення

  До чого сниться заплигувати вже на ходу і їхати в електричці? Сонник пояснює: зважаючи на свою несерйозність або неуважності сплячий мало не упустив слушну нагоду, подарований долею. Звичайно, дуже добре, що він зміг використати шанс, однак надалі варто бути обережніше, уважніше.

  Бачити уві сні, ніби запізнилися, електропоїзд пішов без вас. Пропустіть дійсно важливий шанс на діловому або особистому поприщі. Потрібно навчитися долати свою нерішучість, оскільки вона здатна серйозно зіпсувати життя.

  Наснилося навмисно пропустити або зійти з неї? Наяву подолаєте старі образи, залишите позаду свої слабкості, вади.

  Сонник їхати в електричці, до чого сниться їхати в електричці уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: