Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник їхати на коні, до чого сниться їхати на коні уві сні

Їхати на коні уві сні часто віщує удачу, зустріч з важливим особою, розваги. Сонник надає значення також її масті. Крім того, для розуміння,, до чого сниться таке бачення, важливо пригадати, чи фігурувала там візок або віз. Тоді сюжет набуває нового, іноді не настільки сприятливий сенс.

Вас чекає успіх!

До чого сниться їхати на коні верхом? Справа сновидіння може увінчатися успіхом. Головне — не боячись ніяких труднощів йти вперед.

Їхати на коні уві сні обіцяє, згідно сонником, швидкий значний кар’єрний ріст, шана, славу, але тільки якщо вона слухалася вас. Коли ж вона була норовливої ​​або, ще гірше, шаленою — справи загальмуються через перешкоди, затримок.

Тлумачення сну про таку їзді називає його передвістям зустрічі з цікавим, шляхетним, впливовою особою, завдяки якому сновидец змінить погляди на навколишню дійсність, стане більш впевненим людиною. Така зустріч допоможе йому домогтися значних висот.

Успіху і неприємності на роботі

Наснилася їзда на возі? Сонник попереджає про несподіваний приїзд гостей, внаслідок чого сновидец відмовиться від запланованої подорожі. Їзда уві сні у візку іноді є передвістям кар’єрного просування.

Подорожувати в возі, якою сплячий сам керує, обіцяє заслужений успіх його комерційної та іншої діяльності.

До чого сниться їхати в возі? Сонник вказує: сновидцу чекає важкий період на роботі. Наснилося поїздка в возі може передвіщати важка праця, а також дрібні неприємності, які наваляться тоді, коли людина докладає максимум зусиль, щоб забезпечувати сім’ю.

Крім того, поїздка в возі уві сні попереджає: за свій довгий нелегкий труд сплячий може не отримати обіцяної винагороди.

Ваше благополуччя залежить від вас

Їхати на коні, брати участь в перегонах разом з наїзниками означає наяву благополучне життя, процвітання серед люблячих людей. Наснилося бачити себе верхи з наїзниками? Часто це означає популярність сплячого.

До чого сниться їхати на коні без сідла? Сонник повідомляє: своє щастя, спокій сновидец зможе заслужити тільки після довгої запеклої боротьби. Для чоловіка бачити себе скачуть без сідла з компанією чоловіків обіцяє допомогу друзів і заслужений успіх. Якщо компанія жіноча — він не зможе досягти бажаного через свого надмірного захоплення прекрасною статтю.

Їхали на коні вбрід через невелику річку? Вам мають бути задоволення, розваги, удача. Однак якщо протягом бурхливий або вода каламутна — ці радості незабаром обернуться розчаруванням. Тому слід подумати про наслідки.

Значення за сонником Міллера

Наснилося скакати верхи на білому коні? Це сприятливий знак, що передвіщає міцну дружбу з близькими по духу людьми. Їх зустрічі завжди будуть осяяні радістю.

Масть кобили уві сні

Важливо пригадати, якою вона була:

 • Чорної — тимчасові труднощі, клопоти;
 • Білої — попереду значні події або зустріч з важливим особою;
 • Гнідий — удача, задоволення пристрасті;
 • В яблуках — по сонником, мають бути вигідні справи;
 • Триколірної — наяву знайдете велике багатство.
 • Крім того, бачити уві сні чорну означає: ви після довгої, здавалося б, успішної діяльності переоціните свої заняття і зрозумієте: вони безплідні й марні.

  Сонник їхати на коні, до чого сниться їхати на коні уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: