Сонник їсти хліб, до чого сниться їсти хліб уві сні

Якщо ви вирішите з’ясувати,, до чого сниться їсти хліб, то зіткнетеся з одностайною думкою сонників: в більшості випадків, чекайте прибутку. Те, що хлібець сниться до вигоди — це загальновідомий факт, тому якщо уві сні вам довелося його є, можете сміливо розраховувати на підвищення, поліпшення матеріального становища, просування власного бізнесу — одним словом всього того, що пов’язано з отриманням грошей.

Короткі тлумачення

Витлумачити,, до чого сниться якесь бачення можна двома способами: вдумливо і грунтовно або ж коротко і по суті. Другий варіант сонники пропонують тим, у кого немає бажання або можливості вникати в «нетрі» тлумачень. Отже, якщо вам приснилося, що ви їсте хліб:

 • Є свіжу випічку уві сні — до швидкого прибутку.
 • Ділитися хлібним скибкою з кимось — з цією людиною будуть пов’язувати ділові відносини.
 • Бачити засохлий або пліснявий хлібець — знак позбавлення.
 • Втратити хлібець — до фінансових невдач.
 • Сонник Г. Міллера

  Густав Х. Міллер дає чимало тлумачень сну, в якому ви їсте хлібобулочні вироби. Так, на його думку, їсти хліб, ділячись їм з іншою людиною — це ознака твердої забезпеченості. А ось засохлі кірки обіцяють нужду і страждання через брак коштів для існування.

  Жінці їсти хліб уві сні — це знак прикрощів, які доставлять власні чада. Хлібна скоринка наснилася? Ви не зумієте впоратися з бідою через свою безвідповідальність. А ось якщо ви бачили житній хлібець — ваш будинок завжди відкритий для близьких.

  «З пилу, з жару…», або Зустрічі не за горами

  Є уві сні свіжу випічку — до зустрічі з одним або до придбання нових вигідних зв’язків, пророкує сонник Білого мага. Наснилося, що уві сні ви відчували аромат свіжого хлібця? Це бачення означає яскраві враження. Свіжий хліб вам підніс хтось в якості частування — чекайте підписання вигідного угоди.

  А якщо вам приснилося, що буханець підгоріла, то трактування вас навряд чи порадує, так як означає це те, що ваші стосунки з кимось «перегоріли».

  Засушений шмат, як символ втрат

  Погано, якщо уві сні ви змушені їсти хліб сильно засохлий. Подібне сновидіння обіцяє втрати і позбавлення. Так само недобре гризти чорну хлібну кірку, розмочуючи її в чаї або супі. Сонник Цветкова дає таке трактування подібних видінь: ви намагаєтеся «реанімувати» відносини з тими людьми, спілкування з якими тягнуть вас в пучину бідності.

  Чорний хлібець — сам по собі, знак непоганий, що символізує щось швидке, що має статися. Але от якщо він був дуже сильно засушений — остерігайтеся необдуманих вчинків. Ще чорний хлібець може передбачати життя скромну і без надлишків.

  «Не хлібом єдиним…» — Від процвітання до ускладнень…

  Якщо ви хочете тлумачити,, до чого сниться їсти хліб білий з маслом, то допоможе вам в цьому Східний сонник: все у вас буде йти так, як задумано. А ось житнє окраєць з маслом віщує деякі труднощі — удача буде вислизати від вас. Бачити бутерброди з маслом та ікрою — ознака багатого життя, вважає Місячний сонник.

  Сонник їсти хліб, до чого сниться їсти хліб уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: