Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник їсти виноград, до чого сниться їсти виноград уві сні

Дуже давно помічено, що виноград уособлює собою родючість і процвітання. Їсти виноград уві сні — ознака достатку, що наближається до сновидцу семимильними кроками. Незважаючи на жартівливе тлумачення сну, сонники пророкують абсолютно неабиякий успіх. Однак точне і правдиве пояснення, до чого сниться, наприклад, «Кишмиш» або «Лівія», підкажуть тлумачі сновидінь.

Сонник Міллера

Поїдання винограду уві сні Густав Міллер приділяв особливе значення, про що розповідав у своєму сонник. Ось, декілька прикладів того,, до чого сниться їсти виноград, згідно з цим тлумачу:

 • Приснився солодкий Виноградик — до здійснення «гарячих» бажань;
 • Вичавлювати виноградний сік і пити його — до перемоги над конкурентами;
 • Жувати уві сні родзинки означає тривожне і нерадісне час;
 • Приснилися кислі ягоди означають турботи, які вас загартують.
 • Білі кисті — знак чистоти помислів

  Добрим знаком вважається приснився сюжет про те, що ви їсте виноград білих сортів. Згідно з тим, як трактує дане бачення сонник пастора Лоффа, ви можете бути спокійні за свою репутацію, тому як ні єдиної душі не прийде в голову запідозрити вас в злиднях або поганих помислах.

  У свою чергу, пригощатися білої «Дружбою» — ознака того, що у вашому оточенні немає недоброзичливців, проти вас ніхто не замишляє нічого поганого, радує Східний сонник.

  Чорні ягоди, або Бережіть фінанси

  Зле вплине на вас якийсь суб’єкт, який спробує втиснутися в вашу довіру хитрістю і лестощами. Причому, це поганий вплив торкнеться практично кожної галузі життя, але більше і найболючіше «вдарить» по кишені. Так сонник Цвєткова бачить майбутнє тих, хто уві сні їв чорний «Талісман».

  До чого сниться їсти виноград чорних сортів, але не до кінця дозрілий, підкаже Циганський тлумач: ви зробите непорядний вчинок щодо свого ділового партнера, просто кажучи, «розведете його на гроші», тому будете мучитися моральними муками.

  Сині грона, як символ налагодження контактів

  Дуже непоганим ознакою вважається мрія, в якій ви смакуєте виноградини красивого синього кольору. Сюжети подібного змісту кажуть про вашу здатність вести переговори і налагоджувати зв’язки.

  Бачите уві сні, як пригощаєте свого найлютішого ворога синім виноградом і їсте його разом з ним? Можете бути впевнені, що ви прийдете до угоди з ним.

  Зелені виноградини: Від хтивості до огиди

  Ось, вже про яке винограді можна сказати, що він символ хтивості, так це про смарагдовому. Якщо ви бажаєте знати, до чого сняться зелені грона, з яких ви неспішно обриває ягідки і кладете їх собі в рот, насолоджуючись смаком, то придивіться до трактуванням сонника Фрейда.

  Дівчині приснилося бачення передбачає подолання сором’язливості і отримання сексуальної насолоди. Чоловікові уві сні їсти виноград з зеленими соковитими ягідками — знак успіху у протилежної статі.

  Єдиний сюжет, який обіцяє гидливість і неприємні емоції, це той, де ви бачите себе пригощали кіслющім недостиглі «Кудриком».

  Сонник їсти виноград, до чого сниться їсти виноград уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: