Сонник їсти торт, до чого сниться їсти торт уві сні

У більшості випадків, сновидіння, в яких присутні солодощі, пророкують радість. Однак не всі сонники згодні з подібними трактуваннями, деякі стверджують, що, наприклад, їсти торт уві сні може бути поганим знаком, селищем невдачу. Так це чи ні, так, і взагалі,, до чого сниться «солодкий» сюжет, підкажуть деталі сновидіння.

Сонник Міллера

Приснився багатошаровий весільний пиріг? Тлумачення сну буде сильно відрізнятися для кожного конкретного випадку. Якщо уві сні їсти торт на весіллі випало заміжньої дами, то це буде означати сварку з чоловіком.

А якщо незаміжньою дівчині уві сні вдалося покуштувати шматочок весільного торта, то її чекає розчарування в обранцеві. Чоловікові уві сні бачити солодощі на столі молодят не так страшно. Такий сюжет означає, що якщо йому взгрустнется або здасться, що він самотній, друзі підтримають і піднімуть настрій.

Яким був десерт

Якщо вам приснилося, що ви їсте торт, то пригадайте, що саме за кондитерське творіння ви бачили і пробували, рекомендують сонники. Ось, наприклад, до чого сняться деякі види «тортових ласощів»:

 • Бісквіт — вам буде дуже комфортно в компанії близьких людей;
 • Медовик — вас не потривожить ні погане здоров’я, ні поганий настрій;
 • Тірамісу — ви занадто вимогливі до дрібниць;
 • «Наполеон» — чекайте візиту гостей.
 • Дегустація, як символ цікавих зустрічей

  Наснилося дегустація тортиків і всякої різної смакоти говорить про те, що вам необхідно проявити підвищену цікавість до власної персони, так як найближчим часом Доля вам приготувала багато цікавих знайомств і зустрічей, пророкує Англійська сонник.

  Спробувати надмірно солодкий тортик — сигнал про те, що ви переситилися своїм колом спілкування. Пора «розбавляти» своє суспільство, «вливаючи» в нього нових членів.

  А ось, їсти тортик на дегустації в кондитерській в компанії незнайомих людей — знак надмірної активності та мінливості.

  Святкову страву, або Вас чекає успіх

  Роз’яснюючи,, до чого сниться їсти торт на власному святі, сонник пастора Лоффа згадує про необхідність проявити терпіння, прагнучи до здійснення мрії.

  А якщо бачите уві сні, що ви їсте торт в гостях, то відзначте, наскільки смачним він був: дуже смачний торт — символ стрімкого успіху, а от, не дуже смачний або взагалі неїстівний — знак того, що на шляху до виконання бажання вас буде чекати маса труднощів.

  Частування без приводу: Від зміни діяльності до нових захоплень

  Наснилося, що вам захотілося пригоститися шоколадним бісквітом і ви вирішили його приготувати і з’їсти? У тлумачів є маса відповідей того, до чого це сниться.

  Їсти торт з додаванням шоколаду, приготований власноруч — сигнал про те, що вам хочеться урізноманітнити своє життя новими захопленнями, віщає сонник Цвєткова. А якщо уві сні ви куштували білий бісквіт з шоколадним кремом, то вам необхідна зміна діяльності, інакше хандра і монотонність вас доконають.

  Пропонувати коханому поїсти кондитерський виріб власного приготування — ознака вашої готовності до більш серйозних відносин, підказує сонник міс Хассе.

  Сонник їсти торт, до чого сниться їсти торт уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: