Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник їсти мед, до чого сниться їсти мед уві сні

Їсти мед уві сні зазвичай трактується сонником як сприятливий знак. Часто він віщує удачу в любові, справах, відмінне здоров’я або приїзд довгоочікуваних гостей. Але іноді можна знайти не настільки позитивні значення, тому інтерпретувати,, до чого сниться сюжет треба, враховуючи всі його деталі.

Значення за сонником Міллера

Наснилося їсти мед? Це означає: сновидец доб’ється любові і багатства. Люблячим бачення обіцяє радості шлюбу.

Подробиці сновидіння

Пригадайте приснилися деталі:

 • Бачити свіжий — обіцяє хороший капітал;
 • Їсти його — справи стануть просуватися більш успішно;
 • Покуштувати свіжий — більш оплачувана робота;
 • Їсти з хлібом — чекають збитки;
 • Пити — удача на поетичної та художньої стезі.
 • Добробут, міцне здоров’я

  Бачити уві сні, як ви їсте мед — має довге життя, міцне здоров’я. Сонник також обіцяє набуття внутрішньої гармонії, радості.

  Сновидіння обіцяє благополучне завершення якоїсь поїздки або відрядження, яка виявиться вельми плідною, принісши хороший результат.

  До чого сниться ласувати їм разом з рідними, друзями, пригощати когось? Наяву сплячого відвідають гості, яких він давно запрошував і чекав.

  Наснилося їсти мед? Бачення віщує добрий добробут. Починання сновидіння виявиться успішним, пройде, як задумано, принесе відмінну прибуток.

  Вас чекає любов, радість

  Їсти мед уві сні разом з коханою людиною — дуже добрий знак для подальшого спільного життя. Закоханим таке бачення обіцяє щастя і любов.

  Яблука в меду — передвістя красивих відносин. Улюблений (улюблена) буде підносити приємні сюрпризи, радувати сновидіння.

  Інтимні стосунки

  Бачити уві сні, ніби насолоджуєтеся солодким смаком цих ласощів означає: несподівано отримаєте задоволення, насолодіться тим, про що вже давно мріяли.

  Сонник Фрейда стверджує: їсти мед, куплений на ринку — задовольнятися в інтимних відносинах тим, що стало вже звичкою. Треба іноді привносити в секс нотку новизни, різноманіття — для загострення відчуттів.

  Наснилося пробувати свіжий? Сновидець сповнений енергії, сил, проявляє фантазію в любовних відносинах. Однак все ж треба трохи зменшити натиск, щоб не занадто тиснути на партнера.

  Не упускайте свій шанс!

  До чого сниться пробувати багато різних його сортів? Сонник підкреслює: сплячий часто упускає зручні випадки, які надає доля, так як хоче отримати все відразу. Однак він може залишитися ні з чим.

  Їли уві сні засахарівшійся? Ви надаєте надто велику увагу матеріального благополуччя, вигоді. Пора подумати про духовне.

  Остерігайтеся заздрісників

  Також тлумачення сну про зацукрувався меді, який їсте, може означати: незабаром стануться неприємності через вашу надмірну довірливість. Однак те, що сталося навчить вас розбиратися в людях.

  Є його уві сні і побачити там муху — наяву заздрісники стануть активно заважати вам при досягненні цілей і просто так.

  До чого сниться відчувати, ніби на смак він гіркий? Сонник попереджає: не варто розраховувати на чужу допомогу. Навіть якщо її запропонують — краще відмовитися.

  Сонник їсти мед, до чого сниться їсти мед уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: