Сонник їсти м’ясо, до чого сниться їсти м’ясо уві сні

Якщо уві сні вам довелося їсти м’ясо, то сонник радить поставитися до подібного сновидіння з усією відповідальністю. Адже сама страва символізує фізичну сторону життя сновидіння і дає дуже цінні вказівки на майбутнє. Але тільки деталі допоможуть зрозуміти,, до чого сниться цей захід.

За Міллеру

Наприклад, сонник Міллера схильний вважати, що якщо жінка в нічних мареннях їла сире м’ясо, то наяву вона зіткнеться з труднощами, які стануть перешкодою для виконання бажаного.

Важкі часи

Наснилося, що ви їли сире філе? Готуйтеся до трагічних новин, неспокою за близьких і взагалі важкого періоду. Їсти сире мяско — до великого скандалу, провалу планів і засмучення.

До мандрів і пізнання

До чого, в цьому випадку сниться, їсти м’ясо людське? Ця дія символізує близьке подорож або скоріше мандрівка, а також благополуччя в майбутньому.

Якщо уві сні трапилося поїдати самого себе, то у вас відберуть майно. Для жінки подібне бачення означає, що вона веде розпусне життя.

Якщо ж врахувати езотеричне тлумачення сну, то сонник впевнений — поглинати людське м’ясо означає пізнати таємні знання.

Будете здорові і багаті!

Їсти м’ясо варене уві сні — до поліпшення матеріального становища та одужанню. Бачити його означає, що почуття знаходяться під контролем, але іноді ви схильні до меланхолії.

Сонник вважає, що пісне без єдиної жірінкі варене блюдо попереджає про злиднях і занепаді. Якщо ж варене філе уві сні виявилося з жирком, то угода принесе істотний прибуток.

До пересичення

До чого сниться їсти м’ясо смажене? Це буквально означає жити чужою думкою. Також бачення попереджає про гріх і нечесних вчинках.

Якщо уві сні трапилося поїдати смажене м’ясна страва з кров’ю, то це означає пересичення, як фізичне, так і моральне.

Наснилося, що смажене барбекю було занадто перченим і гострим? Якесь справа принесе тільки збитки і розчарування.

Інші трактування

Сонник вважає, що важливе значення мають і інші м’ясні страви, які довелося бачити або є уві сні.

 • Гуляш символізує незалежність, досягнуту важкою працею.
 • Запечене в духовці — радість від спілкування з близькими.
 • Копчене — невеликий прибуток.
 • Бажання — розлад травлення.
 • Шинка — привіт від заможних родичів.
 • Бекон — незадоволеність собою.
 • М’ясні делікатеси — благополучний результат.
 • Будь-яка ковбаса — достаток.
 • Сосиски — веселощі.
 • Сардельки — несподівана подія.
 • Котлети — щасливий шлюб.
 • Чекайте подарунка!

  Особливим значенням сонник наділяє їжу з курки. Вона найчастіше передрікає отримання подарунків. Поїдати запечену тушку курки — на щастя, а ось півень обіцяє обман в найчистіших почуттях.

  Наснилося, що вам довелося їсти м’ясо куряче? Близької людини, можливо родича, чекає втрата, яка особисто для вас обернеться прибутком. Бачити, як хтось жує куряче філе — друзям знадобиться ваша допомога.

  Попереджений, тобто озброєний!

  Все,, до чого сниться м’ясо верблюда, пов’язане зі здоров’ям. Сонник вважає, що їсти м’ясо верблюда уві сні — до захворювання, яке ви ризикуєте підхопити в екзотичній країні.

  Будь-яка недуга буде довгим і важким. Але якщо вам приснилося це сновидіння, ви будете впевнені — зумієте обійтися, що називається «малою кров’ю».

  Сонник їсти м'ясо, до чого сниться їсти м'ясо уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: