Сонник їсти людське м’ясо, до чого сниться їсти людське м’ясо уві сні

Уві сні вам довелося їсти людське м’ясо? Не варто лякатися і впадати в депресію. Це бачення найчастіше носить позитивний характер, наприклад, попереджає про далекій подорожі. До чого воно сниться ще? Сонник докладно розповість про різні варіанти.

Розраховуйте тільки на себе!

Канібалізм уві сні є красномовним натяком на те, що ви підживлюєтеся енергією оточуючих, використовуєте чужі ідеї або витрачаєте чиїсь гроші.

Енергетичне підживлення, швидше за все, відбувається спонтанно і несвідомо. Єдиний вихід повністю змінити життя. В інших випадках сонник рекомендує більше розраховувати на власні сили, а не покладатися на думку сторонніх.

Чого ви хочете?

До чого ще сниться настільки жахливий сюжет? Сновідійний канібалізм є символом влади над іншими.

Недарма частиною деяких древніх і особливо кривавих традицій був ритуал поїдання плоті і внутрішніх органів собі подібних.

Якщо уві сні трапилося їсти людське м’ясо, то ви бажаєте кимось або чимось керувати або підпорядкувати собі.

Тримайтеся!

Сонник переконаний, що така незвичайна трапеза символізує крайню дивина сновидіння. Вона може відображатися як у зовнішності, так і в поведінці.

Іноді канібалізм в мріях — яскрава ознака власної безпорадності перед життєвими обставинами.

Наснилося, що ви їли людське м’ясо? Існує ймовірність, що вас настільки поглине якась пристрасть, що ви не зумієте опанувати себе.

Готуйтеся до відкриттів!

До чого ще сниться, що довелося їсти людське м’ясо? На думку сонника, уві сні цей сюжет відображає важке пізнання чогось неймовірного.

Можливо, ви на порозі якогось відкриття, що стосується виключно духовного розвитку або осягнення таємного знання.

Особливо актуально тлумачення сну, якщо ви поїдали шматок м’яса в ході будь-якого ритуалу.

Тлумачення Міллера

Наснилося, що ви ледь змогли проковтнути маленький шматочок? Сонник Міллера підозрює, що вам доведеться зробити важкий вибір і рішення буде прийнято виключно вольовим зусиллям.

Буде важко!

Бачити, як хтось уві сні з огидою пережовує м’ясної шматок, означає, що ви потрапите в умови, які суперечать вашим принципам і настрою. Однак пізніше неприємності обернуться хорошим досвідом і принесуть задоволення.

Трохи конкретики

Щоб якомога точніше розібратися в питанні,, до чого сниться поїдання людини, сонник радить згадати, кому довелося бачити настільки дивне видіння і чию плоть довелося скуштувати.

 • Наснилося чоловікові — приріст майна.
 • Жінці — розпусне життя.
 • М’ясо незнайомого персонажа — гроші, несподіване багатство.
 • Близького родича — втрати, крах планів.
 • Дитину — нетерпіння.
 • Якщо приснилося, що їли власне м’ясо, то наяву доведеться з кимось остаточно розпрощатися. Бачити, що їдять тебе — буквально означає, що хтось відніме найцінніше.

  Відмовтеся негайно!

  До чого сниться, що трапилося є людське м’ясо і пити кров? Сонник вважає, що ви отримаєте якесь майно, від якого краще негайно позбутися.

  Самому пити людську кров — до запеклої боротьби з конкурентами або життєвими обставинами. Уві сні дозволяти комусь пити свою кров і їсти м’ясо, буквально означає — вирощувати Зло.

  Сонник їсти людське м'ясо, до чого сниться їсти людське м'ясо уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: