Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник їсти ковбасу, до чого сниться їсти ковбасу уві сні

До чого сниться — їсти ковбасу уві сні? Сновідних сюжет пророкує достаток і благополуччя, але одночасно натякає, що часи економії не за горами. Сонник розгляне найпоширеніші деталі образу і дасть точний прогноз.

Дійте негайно!

Якщо приснилося, що ви їли свіжу і смачну ковбаску, то на тривалий термін в будинку оселиться стабільність і щастя.

Якщо уві сні був присутній зіпсований і протухлої продукт, то сонник підозрює, що ви запустили свої справи, а це веде до фатальних змін.

Відкиньте сумніви і негайно вирішите всі проблеми, інакше вам загрожує період постійних конфліктів і переживань.

Думайте!

Бачити, що їсти ковбасу довелося іншому персонажу означає, що вам заздалегідь варто змиритися з втратою значної суми грошей.

Самому жувати ковбасу — до хвороби. Організм подає сигнал, що занадто жирна і неякісна їжа отруює його.

Негативний тлумачення сну посилюється, якщо трапилося їсти тухле ковбасний виріб. Якщо на додаток до цього ви відчули уві сні спрагу, то нинішній стан відносин занадто руйнівні в фінансовому плані.

Думка Міллера

До чого сниться подібний образ згідно сонником Міллера? Він упевнений, що їсти ковбасу в мріях виключно до удачі в починаннях. Але тільки в тому випадку, якщо продукт був смачним і апетитним. Крім того образ обіцяє скромний, але стабільний достаток.

Конкретні розшифровки

Сонник також радить пригадати, яку саме довелося їсти ковбасу.

 • Кров’яну — гідні помічники, які допоможуть досягти мети.
 • Ліверну — збитки, бідність.
 • Паштетную — шалені гроші, бурхлива пристрасть.
 • Варену — пересичення, перебірливість.
 • Шинку — свято, радість.
 • Чоловікові бачити, що йому довелося їсти ковбасу — до розчарування в дамі, яку він давно і наполегливо домагався. Для жінки уві сні це вірна ознака того, що у неї з’явилася суперниця в амурних справах.

  Спокійніше!

  До чого сниться, що ви їли копчену ковбаску? Сонник радить проявити стриманість і охайність у всіх сферах життя.

  Наснилося, що ви дегустували копчену ковбасу? В реалі отримаєте досить вигідну пропозицію, але втілення задуманого буде пов’язане з труднощами і конфліктами.

  Ви впораєтеся!

  До чого сниться бутерброд з ковбасою? Уві сні це завжди позитивний знак. При цьому, чим більше шарів у виробі, тим більше буде проблем, з якими ви, однак, впораєтеся без особливого клопоту.

  Бутерброд з ковбасної начинкою символізує успішність і постійну увагу оточуючих.

  Ваш вибір?

  Наснилося, що ви особисто готували бутерброд? Невдовзі прекрасно відпочинете, а трохи пізніше вам запропонують важку, але добре оплачувану роботу.

  При цьому сонник вважає, що ви станете перед досить складним вибором: залишити все як є або ризикнути?

  Час платити!

  До чого сниться, що довелося їсти ковбасу з хлібом? Якщо хлібець уві сні був чорним і житнім, то справи тимчасово погіршуватися.

  Бачити свіжий білий хліб з ковбасою — означає, що вам уготовано стрімке підвищення і загальне благополуччя.

  Наснилося, що ви їли сир з ковбаскою? Сонник вважає, що вам належить буквально «розплатитися по рахунках», при цьому мова йде далеко не про матеріальні боргах.

  Сонник їсти ковбасу, до чого сниться їсти ковбасу уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: