Сонник їсти кавун, до чого сниться їсти кавун уві сні

Якщо уві сні вам довелося їсти кавун, то це говорить про те, що скоро ви зумієте досягти своїх цілей, стверджують сонники. Для того, що б виключити помилки в тлумаченні, необхідно упевнитися, що ви правильно розшифрували своє бачення, включивши в нього всі подробиці сюжету, навіть найдрібніші. Саме такі дії дадуть вам впевненість, що ви вірно розгадали,, до чого сниться подібне.

Пророцтва Густава Міллера

Як пояснює сонник Міллера, є кавун уві сні, так вприкуску з білим хлібом або з батоном — символ роботи над собою. Такі мрії найчастіше означають, що в вас йде боротьба з самим собою, і ви докладаєте максимум зусиль, щоб домогтися внутрішньої гармонії.

Тому, хто хворий, який наснився шматок солодкого соковитого кавуна обіцяє радість, так як означає таке сновидіння швидке одужання і відмінний настрій.

Смак ягоди

Загальновідомий факт, що на тлумачення сну про що-небудь, великий вплив мають подробиці сюжету. У випадку зі сновидінням, в якому вам довелося їсти кавун, тлумачі рекомендують звертати увагу на смак. Ось, до чого він сниться, якщо бачите, що уві сні він був:

 • Солодким — до радості, щастя і успіху;
 • Кислим — до нудьги або на жаль;
 • Недостиглі — ви зробили неправильні висновки з якоїсь ситуації;
 • Гірким — до розчарування в ідеалах;
 • Прісним — вас чекає невдача в справах.
 • Солодкі ласощі, як символ задоволення і гармонії

  Як пророкує Східний сонник, якщо заміжній жінці наснилося, що вона їсть кавун стиглий і ароматний, то це говорить про те, що вона не проти піддатися спокусі.

  Хоча, якщо її чоловік проявить до неї уважність в цей період, то їх чекає другий «медовий місяць», який призведе до вагітності, пророкує сонник Фрейда. А ще арбузик може присниться до вагітності, якщо уві сні ви його їли з кісточками.

  До чого сниться стиглий арбузик жінці, яка одружена? Це ознака здобуття «другої половинки» або зміни сімейного статусу. А ось, як пояснює сонник Ванги,, до чого сниться поїдання стиглого кавуна жінці в розлученні: не потрібно забувати про земні радощі, скоро ваше життя зміниться на краще.

  Незрілі плоди — ознака неприємностей

  Тим, кому наснилися недостиглі ягоди і фрукти, варто задуматися, чи все правильно вони роблять, підказує все той же сонник Ванги. Особливо, це стосується чоловіків.

  Ось, наприклад, що пророкує чоловікові бачення, в якому він їсть кавун, скислемед або недозрілий: не довіряйте беззастережно «неперевіреними» людям — велика ймовірність зради. А якщо чоловікові приснилося, що він ділить незрілий плід з колишнім родичем, то не варто в реальності починати ніяких справ з цією людиною.

  Трохи краще буде тлумачення для тих, хто уві сні їв арбуз хоч і незрілий, але червоний і ароматний: можете ризикнути, ваші шанси рівні, як на перемогу, так і на поразку.

  Гнилий кавун: Від зради до покаяння

  До чого сниться дівчині, що вона їсть червону, але гнилу ягоду? Сновидіння підказує про те, що їй не варто приймати залицяння нового кавалера, віщає тлумач Медеї.

  А сонник Мандрівника і зовсім радить уникати зустрічей з новим приятелем, якщо дівчина уві сні бачить, що вона їсть кавун не просто підгнилий, а ще й з насінням — це ознака того, що хлопець може кинути її в цікавому положенні.

  Бачити уві сні себе, виколупувати насіння з зіпсованого плоду — символ того, що ви намагаєтеся виправити якісь свої помилки, роз’яснює сонник Білого Мага.

  Сонник їсти кавун, до чого сниться їсти кавун уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: