Сонник їсти картоплю, до чого сниться їсти картоплю уві сні

Є картоплю уві сні — символ швидше позитивний, ніж негативний, стверджують тлумачі сновидінь. На пояснення,, до чого сниться подібний сюжет, багато в чому впливає ступінь її готовності і то, в якому вигляді ви її їли. Згадайте всі подробиці мрії, і порівняйте трактування декількох сонників.

Густав Міллер і його сонник

Пояснюючи,, до чого сниться їсти картоплю, сонник Міллера віщує істотний прибуток і вигоду, яка чекає сновидіння, якщо той докладе хоч трохи зусиль зі свого боку. І все ж деякі відмінності в тлумаченні даного сюжету існують. Порівняйте:

 • Наснилося, що ви смажите собі картопельку — вам запропонують перспективну роботу;
 • Їсти картоплю з грибами — організація вечірки зажадає більше грошей, ніж ви думали;
 • Снідали пюре — знак прийняття рішення про «долю» чужих фінансів;
 • Бачити, що ви обідаєте печеною картоплею — знак успіху в професійній сфері;
 • Горіла печена картоплина попалася — вас випередить конкурент;
 • Жувати картопляні очистки — позбудетеся від чужого впливу.
 • Картопля-фрі, як символ змін

  Якщо вам приснилося, що ви їсте смажену картоплю, то будьте готові до того, що в реальності вас чекають великі зміни. Чоловікам їсти уві сні смажену картопельку — сигнал про те, що у нього є шанс отримати високу посаду, головне — не прогавити цю можливість.

  А ось, дівчині уві сні їсти картоплю смажену по-селянськи — ознака швидкого заміжжя. Причому чоловік її буде із заможної сім’ї, віщає сонник пастора Лоффа.

  Пюре: Від гостинності до перспектив

  До чого сниться варена картопелька, підкаже Східний сонник. Якщо вам приснилося, як ви їсте смачне пюре, то це означає, що до вас приїдуть бажані гості. А якщо ви ласували вареною картоплею в мундирах, то вам зроблять цікаву пропозицію, яке на перший погляд вам здасться безперспективним.

  Бачити уві сні, як ви вживаєте в їжу варену картоплю з маслом, означає неспішність у прийнятті рішення. Чим більш продуманим і зваженим воно буде, тим більше шансів буде на успіх.

  Пироги з картопляною начинкою — знак прибуткової роботи

  Піч уві сні пироги з картоплею — символ копіткої, але цікавої роботи, підказує сонник Лонго. Якщо в пиріг ви додали рибу, то не варто нікому розповідати про свої плани, поки їх не реалізуєте. Особливо, якщо рибу ви зловили самі.

  Смажили уві сні пиріжки з картоплею? Пригадайте, чи не додавали ви в начинку кріп. Якщо начинка для ваших пиріжків містила зелень, то ви зумієте заробити непогані гроші, займаючись улюбленою справою.

  Картопляні «деруни» наснилися, та зі сметанкою? Ви зумієте вигідно «продати» свої вміння і досвід. А якщо в нічних мареннях ви ласували «зразами» з м’ясом, то ви даремно переживаєте з приводу своїх здібностей — ви майстер своєї справи.

  Сироїдіння, або Бережіть репутацію

  Бажаючи з’ясувати,, до чого сниться поїдання сирих картоплин, зверніться за поясненнями до Англійському сонником. Тлумачення сну, яке він пропонує, залежить від ваших емоцій уві сні.

  Бачите, що вам подобається їсти картоплю сирої? Це означає, що вам не потрібно переживати за свою репутацію, вона у вас бездоганна. А ось, якщо вам не подобалося їсти картоплю сирої і дратував хрусткий на зубах крохмаль, то не варто вплутуватися ні в які афери — ваш авторитет буде сильно «підмочений».

  Сонник їсти картоплю, до чого сниться їсти картоплю уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: