Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник їсти цукерки, до чого сниться їсти цукерки уві сні

Є цукерки уві сні — символ успіху і радості, пророкують сонники. Однак буває і так, що приснилися цукерки можуть передбачати неприємності. Коли, до чого сниться і чого чекати від дня прийдешнього відомо тлумачам, вони то і пояснять вам, що за символи ховаються за подібними сюжетами.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилося, що ви їсте хрустку або розсипчасту цукерку, то це означає, що ви отримаєте від життя задоволення. Бачите себе, що робить солодощі? Терпіння, старанність і старанність допоможуть вам поліпшити власний добробут.

А ось,, до чого сниться мрія, в якій ви розкусили кислу карамельку: ви розчаруєтеся в ідеалах. Отримали уві сні коробочку з ласощами в подарунок? Такі мрії означають чиїсь наполегливі, але лицемірні домагання.

Цукеркове асорті

Якщо уві сні вам довелося їсти цукерки, то згадайте, які саме, рекомендують сонники. Від того, що ви бачили уві сні, залежить і тлумачення сну. Ось,, до чого сниться сюжет, що ви:

 • З’їли багато карамельок — зустрінете старого друга;
 • Умялі багато шоколадок — до пристойного доходу або виграшу;
 • Їли іриски — вас затягне вир подій, постарайтеся контролювати вчинки;
 • Зжерти багато цукрових трубочок — до виконання бажання;
 • Смоктати льодяник на паличці — вас чекають світські заходи.
 • Солодка краса, як символ прагнень і старанності

  Побачені цукерки ручної роботи, говорять про те, що ви докладаєте багато зусиль для того, щоб задумки були реалізовані в термін. Є цукерки, зроблені власноруч — ознака працьовитості, віщає Місячний сонник.

  А ось, якщо ви їли цукерки, зроблені кимось іншим, то це означає, що ви не проти скористатися чужою підтримкою. З’їдені солодощі були виготовлені спільно — один допоможе вам радою, радує сонник пастора Лоффа.

  Шоколадні смаколики — ознака достатку

  На думку більшості сонників, шоколадні ласощі обіцяють процвітання і хороший заробіток. Бачите, що їсте шоколадні цукерки з горіхами одну за одною? Скоро піде низка фінансових перемог, пророкує Східний тлумач.

  А ось, якщо наснилося, що ви так наїлися шоколаду з горіхами, що у вас розболівся зуб або живіт, то це символізує «грошову ненаситність». Не варто бути таким жадібним, радить сонник Ванги.

  Карамелька: Від уваги до незадоволеності

  Той же сонник Ванги пророкує ще дещо: якщо дівчині приснилося, що вона їсть цукерку з карамелі, то це означає, що у неї з’явиться небагатий, але уважний наречений. Дівчині, яка має кохану людину, приснилася карамель? Ваші відносини будуть рівними і спокійними, підказує провидиця.

  Жінка бачить, що її коханий подарував їй карамельні цукерки? Такі мрії символізують увагу коханого. А якщо вона їсть цукерки з фруктової карамелі, подаровані нею ж своєму коханому, то це ознака того, що вона не задоволена тими відносинами, які існують зараз.

  Маніпуляції з вкусняшками: Довіра і безкорисливість у вашому житті

  До чого сниться, що ви їсте цукерки дуже швидко, тому що хтось намагається у вас їх забирати? Тлумач Цвєткова пояснює: ви не до кінця довіряєте своєму оточенню. А ось, якщо уві сні вам довелося забирати у кого-то смачні ласощі, то це означає, що ви втратили довіру близьких людей.

  Ховати уві сні солодкі смачні ласощі і їсти їх на самоті — знак образи на кого-то. А якщо уві сні ви їх купуєте і роздаєте всім перехожим, то цей сюжет уособлює вашу щедрість і безкорисливість.

  Сонник їсти цукерки, до чого сниться їсти цукерки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: