Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник їсти чорну ікру, до чого сниться їсти чорну ікру уві сні

Чорна ікра — символ розкоші, причому не тільки наяву. Є чорну ікру уві сні — це знак того, що у сновидіння все складається благополучно. А якщо ви хочете зрозуміти,, до чого сниться цей делікатес, для визначення свого майбутнього, то будьте спокійні. Сонники одноголосно відповідають — до багатства і процвітання. Ну, якщо тільки в сновидінні нічого поганого ні з вами, ні з ікрою не відбулося.

Короткі тлумачення

Кожна людина хоч раз у житті мріяв спробувати ікру. Одним це вдається, іншим — теж, тільки от не наяву, а уві сні. Давайте погортаємо сонники і дізнаємося,, до чого сниться бачення, в якому ви маєте можливість їсти чорну ікру. Дізнаємося коротко, але детально:

 • Насолоджуватися її смаком — до багатства.
 • Наснилося, що крім спраги інших відчуттів немає — до розчарування.
 • Вона безбожно смерділа — вас чекають неприємні моменти, можливо, почуєте плітки про себе.
 • Пригощати друга — насправді допоможете йому.
 • Переїсти уві сні її — вам не вистачає нових емоцій.
 • Сонник Міллера

  А ось передбачення сонника Міллера,, до чого сниться ця смакота, рясніє нюансами. Наприклад, бачити икорку уві сні — це означає, що вас чекає розкіш і визнання. Є чорну ікру — до додатку в сім’ї, а ось виймати її з черева риби — до сварки з домочадцями. Для літньої людини сновидіння означає тихе життя довжиною в десятиліття.

  Вишуканий делікатес — знак достатку

  Життя в розкоші наснилася, в якій ви їли чорну ікру? Ніч пройшла не дарма, стверджують сонники. Бачити уві сні ікорочкой, що чорну, що червону — це ознака задоволеності, ситості і благополуччя.

  Існує, правда, пара деталей, що відрізняють червону икорку від своєї темної тезки: чорна — символізує успіх і багатство, якого сновидец досягне власними силами і знаннями, тоді як червона — обіцяє несподіване збагачення: великий виграш, спадок, вдала угода і т. п.

  Хотіти, але не мати, або Мрії марні…

  Якщо хочете знати,, до чого сниться бачення, в якому ви бачите бутерброди з ікрою, але не маєте можливості їх спробувати, загляньте в Сучасний сонник. Цей тлумач дає таке пояснення: ви занадто багато чого хочете, не маючи на те підстави. Попросту кажучи, мріяти, звичайно, не гріх, але не варто будувати безпідставні ілюзії, щоб не розчаруватися в подальшому.

  А ось якщо вам приснилося, що ви купили баночку ікорки і, відкривши її, виявили там зовсім не те, що повинно бути — будьте готові до того, що невдачі обрушаться на вас і плани будуть приречені на провал.

  «Ой, фу! ..» як символ неприємностей

  Наснилося, що делікатес протух? Подібне сновидіння — це попередження про те, що не варто довіряти будь-кому свої секрети. Якщо жінка уві сні з’їла протухлої продукт і отруїлася, то їй потрібно дуже постаратися і зробити свою персону менш помітною. Тлумачення сну, згідно сонником Цвєткова, в даному випадку буде таким: стежте за своїми речами і справами, а так само не варто з’являтися в людних місцях з чужими чоловіками, а під ручку або в обнімку так особливо.

  Сонник їсти чорну ікру, до чого сниться їсти чорну ікру уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: