Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник їсти часник, до чого сниться їсти часник уві сні

До чого сниться їсти часник? Люди давно приписують йому магічні властивості — відганяють їм вампірів, відьом і навіть вірусні інфекції. При цьому, правда, трапляється і ніжних панянок відлякати, але це вже побічний ефект святий боротьби з нечистою силою. Що ж означає побачене уві сні? Заглянемо в сонник.

Відмова від ідеалів

З апетитом їсти часник уві сні — все одно, що зробити операцію зі своєю совістю — в усякому разі, сонники прогнозують нехтування духовними цінностями на догоду меркантильним інтересам.

Сонник Міллера передрікає: розсудливість візьме верх над романтичними ідеалами. У найближчому майбутньому людина, якій наснилося, ніби він їсть часник, поступиться своїми принципами.

Це тлумачення розвивають інші провісники, які повідомляють сновидцу, що в реальному житті він стоїть на порозі важливого рішення. І, швидше за все, буде керуватися холодним розрахунком, а не ідейними міркуваннями.

Мрії і підступність жінок

Ніхто не знає, наскільки жінки здатні контролювати свої пристрасті і, тим більше, про що вони дійсно мріють. До чого юної панночці сниться їсти часник? Вона прагне вийти заміж не по любові. Зайняти високе положення в суспільстві — ось її мета, і вона доб’ється цього.

Якщо уві сні часник їсть квітуча дама, значить, вона знайде багатого покровителя. А зріла жінка, якій наснилося, як вона відчувала гостру часникову приправу, повинна буде проявити мудрість — так записано в сонник Стерво. Кулінарний тлумач обіцяє довгі, хоча і не естетичні втіхи.

Ласувати уві сні буряком з часником означає, що незабаром дівчина почує про себе досить пікантні плітки. Ну а бачити інших за цією трапезою — теж пророкування інтриг, але сновідіци вони ніяк не торкнуться.

На здоров’я

Український сонник найменше схильний тлумачити те, що наснилося, містичними образами. Якщо приснилися гострі запашиста головки, то це пророкує неприємності, а їсти часник уві сні — до міцного здоров’я.

До речі, фахівці звертають увагу, що не всі подібні сновидіння — пророчі. Можливо, у людини нестача вітамінів або інші недуги, при яких лікуватися цим народним засобом буде дуже корисно. Організм іноді дає такі підказки в зрозумілих образах. У цьому випадку дійсно необхідно лікувати авітаміноз, і тоді покращиться загальне самопочуття.

Адреналін

Деякі сонники трактують сновидіння в іншому ключі. Наприклад, ось як Езотеричний пояснює,, до чого сниться їсти часник. Сам по собі він уособлює небезпека, авантюру, ризик. А наснилося із задоволенням їсти — значить, наяву вдасться успішно вийти з екстремальної ситуації: розрахуватися з кредиторами, розквитатися з конкурентами, повернути те, що було позичено.

Китайські провидці пророкують: той, хто уві сні їсть часник, стане свідком катастрофи, руйнівної стихії. Сонник Міллера дає надихаючу інтерпретацію того,, до чого сниться буряк з часником — вона стосується везіння. Людині реально буде супроводжувати удача навіть там, де на неї не було надії.

Сонник їсти часник, до чого сниться їсти часник уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: