Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник їхати — до чого сниться?

Китайський Сонник

Хвора людина, що їде в човні — віщує смерть. Нерозумно радієте тому, що їдете на коні — нещастя. Їде віз, запряжений білими кіньми — велике щастя, удача. Їздити на коні туди-сюди — справи, пов’язані з літературою, листом. Їхати в далеку подорож на коні — буде велика радість. Їхати верхи на мулі — буде прибуток, багатство, успіх. Їхати на білому коні — захворювання. Їхати на козі по вулиці — віщує багатство, прибуток.

Їхати на човні під вітрилом на вітрі — велике щастя і вигода. Їхати на екскурсію в високі гори — навесні і влітку віщує щастя. Їхати по великій дорозі і провалюєшся в яму — віщує втрату багатства. Журавель управляє візком, їде у возі — віщує справи, пов’язані з військовими походами. Возик не їде — досягнеш того, до чого прагнеш. Сидячи в човні, їдеш по своєму будинку — розорення, втрата добробуту.

Сонник Лоффа

За сонником бачити Їхати — Доїхати на чому-небудь завжди швидше, ніж дійти пішки, до того ж це… приємніше. Звідси і вислів: «Краще погано їхати, ніж добре йти!» Якщо уві сні ви їдете на якомусь транспорті, то це означає, що ви намагаєтеся прискорити події у вашому житті. Тут важливо запам’ятати, який саме вид транспорту вами використовувався уві сні, і знайти в сонник відповідні символи. Якщо, наприклад, ви їдете верхи або на велосипеді, то цей сон вказує на приємні можливості, які допоможуть швидше досягти поставлених цілей. Якщо ви їдете на автомобілі, то не виключено, що в житті ви намагаєтеся стати людиною респектабельним і шанованим, але домагаєтеся цього самостійно. Поїздка на поїзді може вказувати на ваші думки стосовно того, що необхідно в житті провести якісь зміни. Дивіться тлумачення: Телега, Машина, Таксі,

Сонник Менегетті

Їхати — Образ їзди на автобусі, машині, кораблі або на щось інше, завжди відображає бажання людини досягти якусь специфічну мету або бажання уникнути неприємної ситуації. Якщо їзда здійснюється на спині тварини, особливо на коні або бику, це означає сексуальну потребу або страх статевого акту. Якщо людина бачить себе з іншим, що скаче на спині тварини, то цей — інша людина, представляється партнером в сексуальному зв’язку. Для більш точної інтерпретації цього образу досить істотним є визначення того, хто їде, на чому і куди. Див. Автобус, Корабель, Човен, Літак.

Сонник Міллера

Їхати на велосипеді — Ви дуже повільно рухаєтеся до поставленої мети, можлива втрата великої суми грошей. Верхи на коні або у візку — великі успіхи. Для молодої жінки — знайомство з забезпеченим хлопцем, що може призвести до браку. Їхати швидко на машині — Ви справжній російська людина, який з будь-якого найгіршого справи зможе отримати вигоду. Також см. Закордон, Трамвай, Карета, Колісниця.

Сонник Мандрівника

Їхати верхи — перемога, звершення, успіх, досягнення мети. Їхати на міському автотранспорті — ті чи інші дрібні, незначні, поточні періоди життя. З порушенням правил дорожнього руху — йти проти волі своєї долі і совісті, вступати в протиріччя з власними здібностями, почуттями, намірами.

Сучасний Сонник

Сон, в якому ви кудись довго їхали, незалежно від транспортного засобу — дуже добрий, світлий знак, який свідчить про те, що ви проведете чимало приємних, веселих годин в колі близьких вам людей, в теплій дружній атмосфері.

Сонник Цветкова

Верхи — успіх у головній справі, знайомство (для жінки), на велосипеді — відкладені справи. Також см. Автомобіль, Кінь, Кататися, Їхати.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: