Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник їдальня, до чого сниться їдальня уві сні

Якщо уві сні ви опинилися в їдальні, зверніть особливо пильну увагу на те, чим харчуєтеся в реальному житті. Сонник попереджає про те, що дієта, малорухливість і переїдання цілком можуть послужити згодом причиною багатьох серйозних захворювань. Ще ряд версій,, до чого сниться общепит, перерахований нижче.

Чистий громадська їдальня

Якщо присниться точка громадського харчування вражала своєю чистотою, затишком і смачними різноманітними стравами, то ви зовсім скоро отримаєте запрошення на якесь важливе і захід високого рівня. Сучасний сонник радить не губитися і заводити якомога більше корисних знайомств. Вони обов’язково допоможуть в подальшому житті.

Побачити уві сні столову брудну — до розладу травлення. Слідкуйте з особливою увагою за всієї їжею, що виявляється в роті. Легковажне ставлення до цього питання може послужити погану жарт і спровокувати виникнення усіляких збоїв в роботі шлунково-кишкового тракту.

Якщо ви твердо впевнені, що вся їжа на вашому столі виключно корисна і правильна, то чекайте якихось приємних життєвих подій. Трапляться вони зовсім скоро і неабияк вас порадують.

Харчуватися уві сні в громадській їдальні — до конфліктної ситуації, яка відбудеться або на робочому місці, або у взаєминах з другою половиною. Сонник Мандрівника також пророкує переїзд на інше місце проживання, викликаний сваркою.

Брудна їдальня

Якщо сниться, що їсте столовою ложкою зіпсовану і вкрай несмачну їжу, то майбутня дружня або ж ділова зустріч закінчиться гірким розчаруванням. Деякі негативні моменти буде неможливо стерти з пам’яті ще тривалий час. Сучасний сонник радить не зациклюватися на негативі, а просто йти далі, відкривши серце новим можливостям.

Найрізноманітніші тлумачення

Якщо сниться, що одна з кімнат вашого будинку перетворилася в шкільну їдальню, в якій встановлені накриті скатертиною столи, на яких лежать ложки і стоять тарілки, то вдасться отримати безліч запрошень від людей, які викликають щиру симпатію.

Їсти уві сні маленькою ложкою в кафе апетитний десерт — до отримання безлічі чуттєвих задоволень. Приснилося — знак, що спілкування з коханим принесе величезну кількість приємних відчуттів. Ще одне значення даного сну — поїздка в цікаву подорож.

Сонник Хассе передбачає, що шкільна їдальня — ознака того, що на життєвому шляху зустрінеться безліч людей, які багато чому навчать і допоможуть стати морально більш зрілою людиною. Якщо сниться кафе, то з’являться нові друзі і знайомі.

Приснилося побачення в закладах громадського харчування означає, що сторонні люди стануть активно втручатися у ваші особисті стосунки. Постарайтеся захистити своє особисте життя від безцеремонного втручання в неї сторонніх людей. Також сон має і позитивне значення. Вважається, що наснилося романтика в їдальні — знак переходу відносин на новий рівень. Сімейний сонник навіть обіцяє весілля.

Сонник їдальня, до чого сниться їдальня уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: